Parafínový zábal na ruky (30 min.)

Procedúra na pokožku rúk aplikáciou horúceho parafínu a následné ošetrenie výživným krémom.Jedná sa o termoterapiu.Parafínová kúra zvyšuje krvný obeh ,uvoľňuje póry,zmierňuje bolesti kĺbov.Suché a popraskané ruky získajú opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad.

 

Peeling rúk (10 min.)

Peelingom sa zbavíte odumretých buniek,suchej a zrohovatenej kože z povrchu pokožky rúk.

 

Masáž rúk (15 min.)

Relaxačná masáž zápästia a predlaktia má uvoľňujúci,relaxačný účinok.Pôsobí na svaly,šľachy,pomáha odstrániť opuchy a podporuje látkovú výmenu,obnovuje a zlepšuje a zlepšuje krvný obeh čím sa zlepší výživa buniek.

 

Klasické lakovanie vrátane úpravy nechtov (20 min.)

Úprava nechtov do požadovanej dĺžky a tvaru,podkladový lak výživný alebo spevňujúci s vitamínmi,farebný lak,vrchný lak pre lesk a ochranu lakovania.Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Pernamentné lakovanie Gél lak (50 min.)

Pernamentné lakovanie farebným gélom je šetrná úprava prírodných nechtov a vydrží približne 10 dní podľa rýchlosti rastu nechtov a dodržaní zásad domácej starostlivosti.Nanáša sa po úprave dĺžky a tvaru nechtov,na zmatnený(nie zbrúsený) necht v jednej až dvoch vrstvách a vrchnou vrstvou pre lesk.Záverečná úprava : Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Odstránenie Gél laku (25 min.)

Odstránenie Gél laku Removerom(bez brúsenia).Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Spevnenie prírodných nechtov 90 min.)

Spevnenie po úprave tvaru a dĺžky nechtov špecialnym ECO UV Gélom v dvoch tenkých vrstvách.Nanesenie farebného gélu v jednej až dvoch vrstvách a vrchnou vrstvou pre lesk.Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Termo UV Gél (90 min.)

Jená sa o Gél,ktorý mení farbu podľa teploty.

Úprava tvaru a dlžky nechtov mokrou,alebo suchou manikurou,aplikácia  Termo UV gelu v jednej až dvoch vrstvách a vrchnou vrstvou pre lesk.Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.