Manikúra základná (20 min.)

Úprava tvaru a dĺžky nechtov,ošetrenie nechtovej kožočky a záderov suchou,alebo mokrou manikúrou,lakovanie výživným,alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi.Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Manikúra pánska (30 min.)

Úprava tvaru a dĺžky nechtov,ošetrenie nechtovej kožičky a záderov suchou,alebo mokrou manikúrou,peeling nechtovej platničky na odstránenie odumretých buniek a vyhladenie rýh na nechtoch,masáž nechta na podporu rastu,vyleštenie nechtovej platničky,lakovanie výživným,alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi..Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 
 

Wllness manikúra (90 min.)

Špecialna relaxačná procedúra,ktorá osvieži,posilní a skrášli ruky.Procedúra obsahuje úpravu tvaru a dlžky nechtov,ošetrenie nechtovej kožičky a záderov mokrou,alebo suchou manikúrou.peeling rúk,parafínový zábal,masáž rúk,lakovanie nechtov výživným,alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi.Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Manikúra mokrá (40 min.)

Úprava tvaru a dĺžky nechtov,ošetrenie nechtovej kožočky a záderov  mokrou manikúrou(voda + kvapka mydla),lakovanie výživným,alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi.Záverečná úprava:Olejček na nechtovú kožičku a výživný krém na ruky.

 

Manikúra Japonská (50 min.)

! Nevhodné pri alergii na propolis !

! Lakovanie nechtov  najskôr až po cca 3-týždňoch !

Úprava tvaru a dĺžky nechtov,ošetrenie nechtovej kožočky a záderov suchou,alebo mokrou manikúro,leštenie nechtov výživnou pastou.Záverečná úprava:Výživný krém na ruky.